Kryefaqe

Informacione

Per informacione dhe te rejat ne lidhje me kalendarin e aktiviteteve te organizuar nga Klar Sh.p.k ose ato ne te cilat kompania ka qene pjesemarrese ju lutem te klikoni ne kete seksion. Ne I japim nje rendesi te vecante aktiviteteve ne menyre qe te jemi prezent per te krijuar marredhenie dhe mundesi te reja bashkepunimi.

Lexo më shumë

Reklama

Duke perfaqesuar si distributor nje nga kompanite me te medha, me linjen e produkteve nen emrin e Segafredo Zanetti, ne i promovojme ato nepermjet realizimit te spoteve publicitare dhe strategjive te komunikimit ne menyre qe te rrisim ndergjegjesimin e markave qe ne shperndajme. Reklamat komerciale nepermjet “branding” gjeneron rritje te konsumit dhe lidh imazhin e produkteve tona me cilesine me te mire e cila mbetet ne mendjen e konsumatorit.

Lexo më shumë

Receta me bazë kafe

Kompania Klar Shpk- distributor zyrtar i Segafredo Zanetti, e di rendesine e te pasurit kafe te cilesise me te mire dhe gjithashtu sjell  tek konsumatori recetat me te mira te bazuara ne kafe.

Lexo më shumë

Çfarë ofrojmë ne

Mbulimi

Synimi ynë është që të jemi të pranishëm në çdo qytet, me linjën tonë të produkteve me cilësi të lartë

Lexo më shumë

 

Cilësia më e mirë me çmimin më të mirë

Asistencë teknike

Ne ofrojmë asistencë teknike  sipas kërkesës së klientit

Lexo më shumë

SKUADRA JONË

Projekte
6
Filxhanë kafeje/ditë
97680
Klientë
816
Çmime
5

ÇFARË THONË KLIENTËT TANË

 

 

Me pelqen kafja Segafredo, kam kualitetin Casa dhe jam i kenaqur me te.

Bar Restorant Bizant Petrel

Qe kur kam filluar bashkepunimin me Klar Sh.p.k, jam shume i  kenaqur,biznesi im po shkon shume mire, klientet e mi e pelqejne shume Segafredo kafe, kam zgjedhur Selezione Oro dhe jua sugjeroj kete kafe nese edhe ju kerkoni me te miren per klientet tuaj dhe biznesi juaj te jete i suksesshem.

“Turizmi” bar – Peshkopi Lounge

 

Me pelqen Segafredo dhe mbi te gjitha klientet e mi e pelqejne ate, gjithashtu sherbimi i kompanise eshte perfekt.

“Al & Fa” bar- Tirana Lounge